facebooklogo

Logo ABT Logo ABTTEUGE.EU

Teuge.eu is de website van Teuge, Algemeen Belang Teuge en al haar onderdelen en activiteiten. Algemeen Belang Teuge heeft ten doel de leefbaarheid in Teuge te bevorderen en een bijdrage te leveren aan de realisatie van een goed woon- en leefklimaat in Teuge en omstreken.

 • Eigenaar gezocht!!

  18 september 2020

  Bij een bouwterrein aan het verlengde van de Fokkerstraat in Teuge staat al enige tijd een Volvo V40 geparkeerd. Het voertuig heeft geen kentekenplaten. Het is daarom niet bekend van wie deze auto is. De auto staat op een openbare plek en moet daarom worden weggehaald. 

  Via het chassisnummer aan de binnenkant van de auto kunnen we achter de eigenaar komen. Maar dan moeten we wel een raampje inslaan. Zover willen we het nu nog niet laten komen. Daarom vragen we de eigenaar het voertuig voor 25 september weg te halen van de openbare weg. Anders zal de gemeente deze auto hier weghalen.

   

   
 • Een Zilver- lindeboom in ons dorp

  Iedere dorpskern van de gemeente Voorst krijgt een prachtige Zilver-lindeboom aangeboden.
  Wat is een mooie plek in ons dorp?  Denk je mee?  🌳 
  Reactie mag gemaild worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
  of via een Whatsapp bericht op: 06 - 46 32 44 71
   
 • Teugje nieuws juli 2020

  De nieuwe Teugje Nieuws is weer uit! Je kunt deze hier lezen.

   
 • Schenking opbrengst online PubQuiz Teuge aan Beestenboeltje

  Teuge, 22 mei 2020

  Op Hemelvaartsdag, donderdag 21 mei, hebben 39 teams meegedaan aan de online PubQuiz Teuge. 

  In 5 series met vragen konden teams per whatsapp antwoorden versturen naar de familie Berenschot. De presentatie werd verzorgd door Danny Roelofs en Rosanne Uenk. Achter de schermen was een heel team zowel de techniek, de bezorging en de entourage aan het verzorgen.  De prijzen werden aangeboden en/of gekocht door/bij lokale ondernemers. Een serie vragen betrof vragen aan dorpsgenoten om mee te werken aan een bijzondere actie, “doet ie het of doet ie het niet”. Dit leverde unieke beelden en mooie reacties op. Complimenten aan de organisatie, samen op afstand genieten. 

  De online PubQuiz Teuge had een positieve balans. De opbrengst werd op vrijdag 22 mei overhandigd door Wilma Berenschot aan Herman Vukkink, directeur ’t Beestenboeltje. Wilma had graag een kameel op de foto gehad, nam genoegen met de vaste bewoners, de geiten en schapen.

  20200522 DQR Beestenboeltje kopie.jpg

   


Impressie van Burendag 2015


 
Voerteam door de week:
Jan van den Noort
Wim Voskamp
Herman Vukkink
 
Voerteam weekenden:
Jan de Visser
Erik Horstman
Aartje Veeneman
Jose Pelgrom
Marloes Ockerse
Geert Jan te Wierik

 

Agenda Teuge

September 2020
M D W D V Z Z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Activiteiten Teuge

20 sept 2020
10:00 - 12:00
Wandelen op Zondag
18 okt 2020
10:00 - 12:00
Wandelen op Zondag

Teugje Nieuws

TN Juli 2020

WhatsHappening

WhatsApp

In Teuge is een actieve WhatsHappeninggroep om de buurt veilig te houden.

Klik hier om u aan te melden.

Wordt lid

Bent u betrokken bij ons dorp en wilt ABT steunen?

Wordt dan lid van Algemeen Belang Teuge.

De contributie bedraagt voor echtparen € 12,50 per jaar en voor alleenstaanden € 10,00 per jaar.
Wij ontvangen uw aanmelding graag op ons mailadres of per post naar het secretariaat.
 
 
Secretariaat

Hetty Vorselman-Pas
Bottenhoekseweg 8
7395SC Teuge

055 - 312 31 56

Reknr.: NL02 RABO 0111 0745 25
ANBI-instelling
E-mail: secretaris@teuge.eu

Welkom in Teuge Pagina 01

Ga naar boven